Zapomeňte na odstraňování grafitů pomocí čistící techniky

Graffiti na výlohách není umělecký projev, ale skutečná noční můra pro majitele obchodů a firem. Jak se tedy můžete chránit před tímto vandalismem, aniž byste vyměnili všechna skla? A jak efektivně odstranit nevzhledné graffiti z vašich oken? Solar Screen nabízí rychlé a levné řešení: lepicí bezpečnostní fólii.

Řešení číslo jedna při označování oken

Častou obětí poškození jsou výklady obchodů a podniků bohužel majitelé platí vysokou cenu za odstranění grafitů. Čištění grafitů není ani zdaleka jednoduché.Existuje však efektivní řešení, jak se grafitů zbavit za pár minut, aniž byste si vyhrnuli rukávy. Solar Screen nabízí řadu antigraffiti okenních fólií. Tato fólie chrání proti nátěrům laků, inkoustů, sprejů, barev a dokonce i kyselin.

Sklo jako nové bez čištění

Místo toho, abyste se pouštěli do zdlouhavého a nákladného čištění oken poškozených sprejem, můžete zvolit jednoduchou cestu. Není třeba vytahovat houbu mýdlovou vodu nebo volat profesionální čistící firmu. Jakmile je fólie pokryta barvou lze ji jednoduše odstranit a vyměnit. Je naprosto průhledná a po nanesení na sklo nezmění vzhled skla ani nesníží světlo v místnosti. Další důležitou výhodou je, že zároveň chrání vaše okna před poškrábáním.

Ochrana 3 v 1 proti poškození okna

Antigraffiti fólie není jen k tomu, aby zabránila vyčištění graffiti. Solar Screen nabízí lepící bezpečnostní fólie typu vše v jednom. Jsou účinné při nárazech nebo otřesech a zabraňují rozbití skla. Některé z bezpečnostníchfólií mají také UV ochranu a sestávají z tvrdé vrstvy, která zabraňuje poškrábání skla.

Chcete najít efektivní řešení pro odstranění graffiti z vašich oken? Navštivte stránku keetecfol.cz a vyberte si svoji antigraffiti fólii.

Okenní fólie pro ochranu před chladem: jednoduché a efektivní řešení tepelné izolace
Bezpečnost vašeho obchodu a vašich oken ve 3 klíčových otázkách

Přečtěte si: