Zmodernizujte své komunikační techniky pomocí zadní projekční fólie

Diverzifikace zobrazovacích technik je způsob, jak podpořit komunikaci. Pomocí zadní projekční fólie přeměňte své průhledné povrchy a okna na plnohodnotné projekční médium.

Výhody projekční okenní fólie

Potřebujete zmodernizovat své zobrazovací techniky, abyste zlepšili svoji vizuální komunikaci? Fólie pro projekci přemění jakýkoli průhledný povrch nebo okno na nosič obrazu. Lepicí fólie se zadní projekcí při připevnění na příslušný povrch zachovává průhlednost skla. Bez rámu si filmu ani nevšimente, když se nepromítá žádný obraz. Za druhé, kvalita projekce je optimální, protože jeden projektor dokáže pokrýt velmi velké plochy. Kromě toho bude formát plně přizpůsobitelný. Kromě klasického obdélníku je možný téměř jakýkoli tvar. A pro diskrétnost lze projektor umístit za promítací plochu, ale ne před ni. V Solar Screen nabízíme různé typy produktů, které vyhovují potřebám vaší společnosti. Klasická průhledná fólie je standardním řešením, které funguje prakticky na všechny skleněné povrchy. Vyžaduje váš projekt speciální funkce? Vyberte si lepící projekční fólii, která nabízí větší či menší kontrast nebo větší či menší jas. Můžete se také rozhodnout pro fólii pro zadní projekci s dvojitým viděním.

Solar Screen specialista na projekční okenní fólie

Solar Screen se specializuje na okenní a skleněné fólie již od roku 1984. Naše dlouholeté zkušenosti nám umožnily zvládnout potřeby a požadavky firem a profesionálů v oblasti lepicích fólií. Přirozeně spojujeme kvalitu našich produktů s know-how našich techniků, kteří Vás podpoří při realizaci Vašeho projektu. Požádejte naše techniky o radu Výběr lepicí fólie pro zadní projekci není vždy jednoduchý vzhledem ke složitosti této technologie. První věc, kterou je třeba zvážit, je, kam chcete svůj obsah promítnout. Ať už se jedná o exteriér nebo interiér, výběr produktu bude záviset především na okolním osvětlení. Svou roli v očekávaném konečném výsledku hraje i průhlednost fólie zadní projekce. Důležitými faktory jsou také tloušťka a rozměry lepicí fólie. Nabízíme standardní velikosti, ale pokud váš projekt vyžaduje větší šířky, dejte nám vědět. Co se týče použití, klasickou fólii na zadní projekci lze odlepit a přemístit, což není vždy zvykem u jiných modelů. V každém případě jsou vám naši konzultanti a technici k dispozici, pokud potřebujete pomoc nebo poradit. Prosím kontaktujte nás!

Modernizujte své skleněné povrchy a chraňte se před zvědavými pohledy pomocí lepicí fólie
Způsoby odstraňování okenních fólií

Přečtěte si: