AUTOFÓLIE

Chraňte svoje okna a majetek fóliemi KeetecFol

Ať už chcete skrýt před zrakem okolí obsah kufru nebo dopřát spolucestujícím komfort v podobě jemného stínu během letních měsíců, kvalitní autofólie jsou vynikajícím doplňkem každého vozidla. Díky kombinaci špičkových výrobních technologií a materiálů jsou autofólie KeetecFOL dodávané s nadstandardní 10 letou zárukou na stálost barev, demetalizaci a odlupování.

Výhody autofólií KeetecFOL:

  • Snížení přehřívání interiéru v letních měsících
  • Ochrana interiéru a zavazadel před zvědavými pohledy
  • Snížení průniku škodlivého záření (až 99%)
  • Zvýšení odolnosti skla proti rozbití
  • Ochrana posádky před odletujícím sklem po rozbití
  • Individuální styl vozidla

Fólie KeetecFOL mají schválení technické způsobilosti typu systému vozidla nebo konstrukční části vozidla nebo výbavy č. 3587vydané Ministerstvem dopravy ČR a splňují požadavky podle zákona č. 56/2001 Sb. a předpisu EHK 43, vyhlášky MDS ČR č. 341/2014 Sb..

Nezávazná cenová nabídka

Autofólie KeetecFOL Standard

Kvalitní metalizovaná fólie s tloušťkou 55 μ blokující až 99% UV záření. Fólie jsou dodávané ve třech verzích, rozlišených na základě nepropustnosti venkovního světla: 95%, 85% a 75%.

Autofólie KeetecFOL Premium

Prémiová metalizovaná fólie s tloušťkou až 65 μ pro maximální kvalitu a odolnost. Fólie jsou dodávané ve třech verzích, rozlišených na základě nepropustnosti venkovního světla: 98%, 95%, 85%, 75%, 65%, 55%.

Autofólie KeetecFOL Protect

Bezpečnostní autofólie bránící rozbití okna v případě nárazu, výbuchu nebo požáru. Propustnost venkovního světla až 85% zabezpečuje diskrétní vnějšek a kvalitní výhled i napříč tloušťce fólie až 120 μ.

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ NABÍDKA

Vyplňte formulář a my pro vás připravíme cenovou nabídku na míru, přesně podle vašich požadavků.

    Menu