PROTISLUNEČNÍ FÓLIE

PROTISLUNEČNÍ FÓLIE

Chraňte svá okna a majetek fóliemi 

Moderní budovy propouští díky stále větším oknům a kompletně zaskleným fasádám do interiéru stále více slunečního záření. Kromě příjemně prosvětlených místností má však tento trend i odvrácenou stránku. Je jí zbytečné přehřívání interiérů, vysoká míra UV záření a nemalé ztráty na vytápění během zimních měsíců.

Řešením těchto problémů jsou speciální Protisluneční fólie. Jejich jedinečná skladba a použití špičkových materiálů zaručují snížení nákladů na klimatizaci i vytápění a blokování až 99% škodlivého UV záření. Zároveň dokáží také zvýšit atraktivitu nemovitosti zrcadlovým efektem nebo specifickým zbarvením.

Výhody protislunečních fólií:

  • Snížení tepelného zisku (odraz až 98% infračerveného záření);
  • Snížení oslnění slunečním zářením;
  • Kompletní absorbování ultrafialového slunečního záření;
  • Zabraňuje průniku škodlivého UV záření až 99%.

Nezávazná cenová nabídka pro instalaci v nejbližším montážním středisku

Druhy Protislunečních fólií

Interiérové zrcadlové

Interiérové zrcadlové fólie jsou samolepící okenní fólie, které kombinují efektivitu, design a nabízí elegantní řešení, které zlepší vzhled jakýchkoliv větších zasklených ploch.

Interiérové neutrální

Interiérové neutrální fólie jsou průhledné samolepící fólie nabízející diskrétní řešení, které zlepší vlastnosti jakýchkoliv zasklených povrchů.

Interiérové barevné

Interiérové barevné fólie doplňují vzhled budovy a vytvářejí výrazný a živý venkovní estetický dojem.

Exteriérové zrcadlové

Exteriérové zrcadlové fólie v sobě spojují stylový design a estetické řešení pro zlepšení vzhledu jakýchkoliv zasklených ploch.

Exteriérové neutrální

Exteriérové neutrální fólie jsou průhledné samolepící fólie nabízející diskrétní řešení, které zlepší vlastnosti jakýchkoliv zasklených povrchů.

Exteriérové barevné

Exteriérové barevné fólie doplňují design každé budovy a vytvářejí výrazný venkovní estetický vzhled.

Polykarbonátové

Inovativní fólie Polykarbonát jsou určené na syntetické materiály jako například polykarbonát nebo plexisklo. Chráněným materiálům pomáhají odolávat mechanickému poškození, UV záření a také umožňují snížit prostupnost slunečního záření nebo zvýšit míru soukromí.

Nezávazná cenová nabídka

Vyplňte formulář a my pro vás připravíme cenovou nabídku na míru, přesně podle vašich požadavků.