BEZPEČNOSTNÍ FÓLIE

BEZPEČNOSTNÍ FÓLIE

Nekompromisní ochrana vašich nejbližších, oken a majetku

Chraňte svůj majetek a také svoje zdraví i svých blízkých pomocí vysoce odolných bezpečnostních fólií KeetecFOL.

Jestli vaše okna poškodí vandal, zloděj, přírodní živly nebo se vám přihodí obyčejná nehoda, výsledkem jsou vždy tisíce ostrých kusů skla. Zraněním a vniknutí do budovy však můžete zabránit aplikací bezpečnostních fólií KeetecFOL, pomocí kterých proměníte nejzranitelnější místo nemovitosti na nenápadnou, avšak neproniknutelnou bariéru.

Fólie KeetecFOL drží sklo pohromadě i v případě výbuchu, požáru nebo nárazu a kromě bezpečnostní funkce nabízí i tu estetickou. Díky široké paletě možností mohou být fólie aplikované z venku i zevnitř a jejich vestavěný UV filtr zablokuje 95-99% škodlivého záření.

Nezávazná cenová nabídka pro instalaci v nejbližším montážním středisku

Druhy Bezpečnostních fólií

Průhledné fólie (transparentní)

Nenápadná ochrana skel před totálním rozbitím nárazem, výbuchem nebo při požáru. Fólie bez zabarvení nabízí původní vzhled okna s možností minimalizovat propustnost sluneční energie.

Tónované fólie

Fólie s tónováním nabízí kromě ochrany samotného skla také soukromí před zvědavými pohledy kolemjdoucích. Výsledný tmavý odstín skel snižuje propustnost slunečního světla a svým vzhledem výborně doplní vzhled moderních budov.

Fólie Anti-vandal

Díky špičkovým fóliím KeetecFOL anti-vandal, už nemusí být poškrábané a posprejované výlohy neřešitelným problémem. Fólie odolné proti poškrábání se speciální vrstvou odolnou vůči rozpouštědlům vzdorující také barvám a graffiti sprejům, které stačí jednoduše setřít přípravkem na bázi alkoholu.

Nezávazná cenová nabídka

Vyplňte formulář a my pro vás připravíme cenovou nabídku na míru, přesně podle vašich požadavků.