Modernizujte své skleněné povrchy a chraňte se před zvědavými pohledy pomocí lepicí fólie

Privátní lepící fólie dodává sklu matný vzhled a lze jej použít k úplnému nebo částečnému skrytí kanceláře, obývacího pokoje, skladu, laboratoře atp. na jakémkoli veřejném nebo soukromém místě. Tato neprůhledná fólie chrání před pohledem, ale umožňuje průchod světla a výrazně snižuje oslnění a umožňuje prosvítat stíny. Vzhled je velmi elegantní, hodí se ke všem typům dekorací.

Zachovejte si soukromí pomocí privátní fólie

Privátní fólie je vynikající způsob, jak zvýšit soukromí místnosti, kanceláře, prostor nebo jakékoli exponované oblasti za velkou nebo malou skleněnou plochou. Fólie dává vašim oknům novou vlastnost tím, že jim dává matný a pískovaný povrch. Kromě toho, že tato lepící fólie zachová vaše soukromí, promění vaše okna a dodá jim moderní nádech. V závislosti na zvolené povrchové úpravě (matná, šedá atd.) nebo nanesením fólie do poloviny můžete svým oknům dodat jiný vzhled. Tato lepící fólie zabraňuje zvědavým pohledům ve dne i v noci. Je to ideální řešení, které vás ochrání před vnějším světem a zároveň propustí světlo do vašeho domova. Nedochází k zatemnění místností. Je také průsvitná, což umožňuje rozlišit předměty a lidi. Rozhodnete-li se pro privátní lepící fólii, vybíráte si odolné a ekonomické řešení. Už nemusíte měnit celé zasklení, aby vyhovovalo vašim potřebám a požadavkům. Fólie změní vzhled vašich oken za nižší cenu.

Privátní lepící fólie splňuje všechny vaše potřeby

Privátní fólie je ideální pro všechny intimní místnosti a veřejné nebo soukromé prostory: koupelny, ložnice, lékařské ambulance, laboratoře, kanceláře, sklady atd. Obecně řečeno, chcete-li odříznout příliš mnoho světla z blízka nebo z dálky a zároveň umožnit pronikání světla, pak jsou opalescentní lepící fólie řešením pro vaše prostory.

Jak se aplikuje privátní fólie?

Před instalací fólie je důležité shromáždit následující materiály:

  • řezačka
  • postřikovač
  • mýdlový roztok
  • stěrka

Instalace je stejně jednoduchá jako jakákoli jiná dekorativní lepící fólie. Nejprve seškrábete všechny zbytky z podkladu, aby se během instalace netvořily bubliny. Potom vyčistěte sklo. Během stříkání roztoku naneste privátní fólii. Nakonec pomocí stěrky vytlačte vodu i vzduchové bubliny. Pomocí řezačky odřízněte přebytečnou fólii a fólii přizpůsobte velikosti vašeho povrchu.

Vlastnosti produktů Solar Screen

Solar Screen nabízí řadu privátních okenních fólií. Naše výrobky jsou vyrobeny z polyesteru, který reprodukuje vzhled pískovaného skla. Na výběr máte povrchové úpravy a barvy. Některé dokonce umožňují kombinovat neprůhlednost se solární ochranou.

Bojíte se, že vaše auto bude zničeno vandaly? Objevte fólii proti vloupání!
Zmodernizujte své komunikační techniky pomocí zadní projekční fólie

Přečtěte si: