Bojíte se, že vaše auto bude zničeno vandaly? Objevte fólii proti vloupání!

Solar Screen nabízí řadu bezpečnostních okenních fólií pro auta na ochranu před vniknutím. Tónované nebo čiré, tyto ochranné fólie zvyšují odolnost okna. Oddálí jakékoliv vniknutí a zabrání rozbití okna, čímž chrání zboží a osoby ve vozidle. Tónovaná skla také brání viditelnosti do interiéru vozidla a poskytují tak dodatečnou ochranu.

Jaké jsou výhody bezpečnostních a ochranných okenních fólií?

  • Vyztužení zasklení
  • Zabraňuje a oddaluje rozbití
  • Zachovává rozbité sklo pohromadě

Ochrana proti rozbití skla

Fólie proti vloupání na auta výrazně zpevňuje okna a výrazně snižuje rizika spojená s rozbitím skla (např. riziko zranění). Cestující jsou chráněni v případě nehody, pokud je okno rozbito úmyslným pokusem nebo náhodným nárazem. Odolné proti vloupání Okenní fólie je také skutečným zpomalovačem pokusů o vniknutí. Působí jako odstrašující prostředek tím, že prodlužuje čas. Chrání okno před vandalismem a vykradením auta.

Ochrana proti krádeži

Pokud se rozhodnete pro bezpečnostní lepící fólii na auto, ochráníte své zboží před krádeží i tím, že jej budete držet mimo dohled. Naše bezpečnostní okenní fólie splňují normy zákona o tónovaných oknech.

Životnost fólie:

Tato lepící fólie, stejně jako všechny naše řady, má životnost 15 až 20 let.

Jak funguje bezpečnostní fólie na auta?

Fólie proti vloupání ve vašem autě jednoduše zvyšuje pevnost skla. Různé vrstvy lepidla mají fyzikální a mechanické vlastnosti, speciálně navržené tak, aby zmírňovaly účinky nárazů a nárazů do skla tím, že absorbují energii vytvořenou nárazem. Pokud se sklo rozbije, lepidlo vytvoří membránu, která drží rozbité sklo pohromadě. Sklo se rozbije, ale zůstane na místě, čímž se zabrání rozbití skla a rozsypání kousků po kabině.

Fólie proti vloupání od Solar Screen

Se solární clonou si můžete vybrat, jestli necháte okna svého auta průhledná nebo se rozhodnete pro tónování, které vás ochrání před zvědavými pohledy a zachová vaše soukromí. Autofólie proti vloupání nabízí kromě ochrany také ochranu proti UV záření a slunečnímu záření. Při splnění nejpřísnějších bezpečnostních standardů máte ochranu ve třech úrovních: bezpečnost, teplo a soukromí!

Která okna je třeba chránit?

Tato ochranná a bezpečnostní fólie dokáže ochránit všechna skla vašeho auta. Lze jej aplikovat na čelní sklo, boční a zadní okna. Ochranná fólie proti vloupání do auta splňuje vaše požadavky, i když chcete zachovat vzhled vašeho auta. Nezmění tvar oken ani barvu skel.

Okna na míru s lepicí fólií
Modernizujte své skleněné povrchy a chraňte se před zvědavými pohledy pomocí lepicí fólie

Přečtěte si: