Chraňte vysoce rizikové povrchy antibakteriální fólií

Antibakteriální fólie Solar Screen pro vnitřní i venkovní použití nabízí optimální hygienickou ochranu na všech površích a odstraňuje choroboplodné zárodky.

Antibakteriální fólie: profitujte z nejmodernější technologie

Investice do antibakteriální fólie znamená využít výhod patentovaných technologií, které nabízejí maximální ochranu. Tato fólie omezuje množení bakterií, mikrobů a virů tím, že je zastavuje, protože je každodenně nosíme na rukou. Antibakteriální ionty citlivé na tlak se ve fólii uvolňují při kontaktu s pokožkou. Tyto antibakteriální látky neblokují jen bakterie, mikroby a viry, ale také zastavují jejich množení. Každá antibakteriální fólie, kterou nabízíme, prošla všemi testy účinnosti. Před uvedením na trh byly provedeny všechny studie kožní snášenlivosti. Upozornění: v zájmu respektování pokynů ministerstva zdravotnictví během pandemie nesmí antibakteriální fólie nahradit protokoly čištění a dezinfekce.

Antibakteriální fólie ve všech oblastech

Antibakteriální fólie je určena pro všechny kontaktní plochy, které je nutno chránit. Například kliky dveří v interiéru a exteriéru, držáky ve veřejné dopravě, železničních nádražích, letištích a jiných místech s vysokým provozem.

Fólie se doporučuje použít i v různých jiných oblastech:

  • Nemocnice a zdravotní střediska
  • Pracoviště
  • Bary
  • Supermarkety
  • Sportovní haly

Antibakteriální fólii lze navíc použít v potravinářském průmyslu, kde může být jakákoliv mikrobiální kontaminace pro spotřebitele život ohrožující. V každém případě je fólie vždy účinná a omezuje šíření virů, bakterií a notoricky známých mikrobů:

  • Koronavirus
  • Salmonela
  • Staphylococcus aureus
  • Listeria

Výhody vysoce kvalitní fólie Solar Screen

Stejně jako všechny fólie Solar Screen, antibakteriální fólie splňuje všechny aplikační požadavky. Lehce se nanáší a po odstranění nezanechává žádné stopy. Její antivirová účinnost je autonomní a funguje vždy (24 hodin denně). Neutralizuje 99% choroboplodných zárodků a má okamžitý a rychlý účinek. Kontakt s pokožkou je bezpečný, protože nedráždí. Naše antibakteriální fólie je navržena na všechny hladké povrchy a po aplikaci je průhledná a matná. Je tenká a téměř neviditelná. Je také odolná vůči většině čisticích prostředků, díky čemuž ji lze bez poškození mýt. Zatímco antibakteriální účinek je nepřetržitý a časově neomezený, nátěr má průměrnou životnost 4 roky. Instalace je rychlá a jednoduchá. K odstranění vzduchových bublin by se měla použít stěrka. Požádejte naše techniky o radu ohledně profesionální instalace vaší antibakteriální fólie.

Chraňte se před horkem v autě s nano keramickou autofólií
Šetřete energii pomocí tepelně izolační fólie

Přečtěte si: