Chraňte se před horkem v autě s nano keramickou autofólií

Když je venkovní teplota vysoká, teplota v interiéru vašeho auta stoupá a nutí vás zapnout klimatizaci. Existují však i jiné způsoby, jak bojovat proti teplu v autě: fólie na okna auta. Solar Screen představuje svou řadu Beluga šesti fólií v různých odstínech od světlých po tmavé. Inovativní konstrukce fólií Beluga s jejich nano-keramickou technologií činí fólii efektivnější.

Co je to fólie na okna auta s nano-keramickou technologií?

Autofólie z keramických nanočástic má dvě hlavní vlastnosti. Za prvé, tato technologie umožňuje velmi intenzivní černý odstín, který je obvykle velmi obtížně dosažitelný. Za druhé, keramika má velmi vysokou kapacitu absorpce tepla. Díky těmto vlastnostem je řada Beluga tou nejlepší fólií na auto, jakou můžete nalézt pro maximální komfort.

Jaké jsou výhody nano keramické okenní fólie do auta?

  • Ochrana před sluncem: i v autě jsou sluneční paprsky, které pronikají skrz okna a čelní sklo škodlivé. Mají značný vliv, ať už na životnost palubní desky a potahů sedadel nebo i přímo na vás. Řada fólií na okna do auta Beluga od společnosti Solar Screen nabízí odstíny, které blokují UV záření, odrážejí až 67 % sluneční energie a snižují oslnění až o 94 %.
  • Zvýšená bezpečnost: auto je snadným cílem pro zloděje. Tónovaná fólie poskytuje další vrstvu bezpečnosti. Zlodějům bude trvat dvakrát déle, než rozbijí tónovaná okna, což je velmi účinný odstrašující prostředek.
  • Více soukromí: Chcete-li si zachovat soukromí na zadních sedadlech v nabídce máme různé odstíny fólií, které budou vyhovovat vašim potřebám. Naše fólie budou nejlepším způsobem, jak dosáhnout požadovaného stupně diskrétnosti a vyhnout se zvědavým pohledům.
  • Úspora energie: fólie na okna auta pomáhá snižovat teplo v létě. Ve skutečnosti se jedná o mimořádně účinný tepelný izolant, který umožňuje méně časté využívání klimatizace.
  • Estetické důvody: kromě ochrany proti oslnění, UV záření, teplu a jeho bezpečnostních výhod vám tónované sklo umožňuje přizpůsobit si auto podle vašeho vkusu a potřeb.

Průhledná lepící fólie pro zabezpečení oken proti rozbití
Chraňte vysoce rizikové povrchy antibakteriální fólií

Přečtěte si: