Průhledná lepící fólie pro zabezpečení oken proti rozbití

Bezpečnostní fólie na okně ztěžuje průniku skrz sklo tak, že drží střepiny na místě. Tato průhledná lepící fólie dodá oknům další vrstvu zabezpečení a zabrání rozbití skla v případě nárazu, výbuchu nebo požáru.

K čemu se používají průhledné lepící fólie?

Průhledné bezpečnostní fólie jsou navrženy tak, aby zajistily větší odolnost skla a ztěžují průnik skrz sklo. Udrží nebezpečné střepy na místě v situacích, kdy dojde z jakéhokoli důvodu k rozbití. Fólie Solar Screen jsou při instalaci naprosto neviditelné, a proto umožňují perfektní průchod přirozeného světla. Fólie jsou odolné vůči poškrábání, díky čemuž jsou vhodné i pro většinu čistících metod. Poskytují kromě bezpečnosti také ochranu před UV zářením, čímž snižují vyblednutí čalounění a jiných předmětů v interiéru. V nabídce jsou také fólie, které ochrání vaše okna před vandalismem, jako jsou škrábance, tagování nebo poleptání kyselinou. Většina průhledných bezpečnostních fólií Solar Screen je testována a certifikována dle evropské normy EN 12600.

Různé typy transparentních fólií

Jak už název napovídá, průhledné okenní fólie jsou určeny k tomu, aby nepřekážely ve výhledu ven a propouštěly přirozené světlo. Existuje však několik typů průhledných fólií, například fólie se zrcadlovým efektem pro větší soukromí. Tloušťka průhledné lepící fólie je uzpůsobena pro maximální ochranu před rozbitím skla. Některé fólie v našem sortimentu jsou tlustší než 300 mikronů. Tuto vysoce kvalitní fólii lze nainstalovat na vnitřní nebo vnější stranu oken.

Příklady a použití průhledné lepící fólie

Náš sortiment průhledných lepících fólií lze instalovat na jednoduchá nebo dvojitá skla. Tuto okenní fólii lze použít na všechny skleněné povrchy v domácnosti, ale aplikuje se zejména na okna v komerčních budovách, obchodech, bankách, ambasádách atd. Průhledná lepící fólie má tvrdou první vrstvu, která je odolná vůči běžným škrábancům, což umožňuje dobrou životnost a snadnou údržbu při čištění oken. Tyto fólie jsou odolné a mají 10letou záruku.

Maskovací fólie na ochranu údajů
Chraňte se před horkem v autě s nano keramickou autofólií

Přečtěte si: