Maskovací fólie na ochranu údajů

Ve společnosti mohou být důvěrné údaje zobrazené na obrazovce vždy skryty před zrakem lidí. Například obrazovku v zasedací místnosti s velkými okny vidí každý, kdo jde kolem. Solar Screen má řešení jak udržet vaše citlivá data v bezpečí!

Zabezpečte své obrazovky v kanceláři pomocí maskovací fólie

Displeje představují riziko vystavení vašich citlivých údajů kolemjdoucím. S maskovací fólií můžete uchovávat své údaje v bezpečí a účinně chránit citlivé informace před pohledy kolemjdoucích.Naše fólie na ochranu osobních údajů Data Jammer pomáhá společnostem a jednotlivcům pracovat s klidem a vyhnout se krádeži údajů.

Jaké informace skrýváme?

Hesla, otevřené soubory na obrazovce, prezentace nebo data obecně, cokoliv důvěrné na vašem počítači… Všechny tyto informace se stávají zranitelnými, a proto se doporučuje maximální úroveň zabezpečení, abyste se vyhnuli zvědavým pohledům. Společnosti vynakládají spoustu času a úsilí na ochranu citlivých informací, ale mnohé přehlížejí nejzákladnější formu krádeže, kterou je pohled na obrazovku počítače. Toto je nejjednodušší a zároveň nejúspěšnější forma hackování na světě.

Data Jammer, inovativní lepící fólie od Solar Screen

Data Jammer je maskovací fólie, spíše známá jako polarizační lepící okenní fólie, která vytváří efekt zatemnění na LED, LCD nebo plazmových obrazovkách, přičemž zachovává jasný výhled skrz sklo. Data Jammer lze aplikovat na jakýkoliv typ čirého skla, ať už jde o nový projekt nebo stávající skleněnou stěnu. Směr nanášení fólie se může lišit v závislosti na technologii zobrazení (LED, LCD). Ve všech případech je pro dosažení optimálního výsledku nezbytný předběžný test. Chcete-li získat další informace o naší fólii na ochranu soukromí Data Jammer a požadavcích na její instalaci, napište nám, abychom vás kontaktovali s jedním z našich obchodních zástupců.

Průhledná lepící fólie pro zabezpečení oken proti rozbití

Přečtěte si: