Dejte své kanceláři nový vzhled pomocí okenních fólií

Ozdobte, chraňte před teplem, zajistěte soukromí… Samolepící okenní fólie nabízejí díky svým mnoha výhodám větší komfort a bezpečnost zaměstnanců během jejich dlouhých pracovních dnů. Chcete dát oknům vaší firmy nový vzhled? Tady je 5 hlavních důvodů proč si vybrat okenní fólii pro okna vaší kanceláře.

Okenní fólie jsou všestranné a snadno se instalují

Instalace lepící okenní fólie je mimořádně jednoduchá. Aplikace trvá jen několik minut. Kancelářské okenní fólie lze kdykoli odstranit a nové fólie lze aplikovat několikrát bez poškození povrchu, který pokrývají. Lze také přizpůsobit velikosti a tvaru oken vaší kanceláře, jelikož se dají nařezat na míru podle vašich přání a potřeb. Fólie lze použít ve všech typech interiérů: lékařské ordinace, poradny, výklady atd.

Ekonomickým řešením jsou lepící fólie

Dekorativní sklo je drahé! Co když však chcete do své společnosti přidat trochu více designu a fantazie? Abyste toho dosáhli, nemusíte měnit všechna skla. Fólie je výborným řešením pro dekoraci oken a všech skleněných ploch ve vašich obchodních prostorách. Vzorované, gradientní efekt, barevné… Samolepící fólie Solar Screen jsou vyrobeny z kvalitního polyesteru, který zaručuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. Solar Screen také nabízí bezpečnostní fólie, které chrání před rozbitím skla, pokusy o vloupání a prasknutím, aniž byste museli instalovat nerozbitné sklo. Díky tomu lze zajistit interiér vaší firmy při nižších nákladech.

Fólie na okna chrání vaši kancelář před teplem a sluncem

V létě se dny v kanceláři někdy mohou zdát nekonečné. Tepelně izolační fólie na okna je váš zachránce před teplem. Je vysoce reflexní a propouští světlo a zároveň chrání váš interiér před invazivními slunečními paprsky. Tepelně izolační fólie je ekonomické řešení, které umožňuje přirozenou regulaci teploty ve vaší kanceláři čímž omezuje nebo dokonce eliminuje potřebu klimatizace!

Antireflexní okenní fólie nabízí více soukromí

Pro klidné pracoviště zvolte diskrétnost. Díky privátní fólii budou vaše kanceláře chráněny před zrakem kolemjdoucích. Můžete si vybrat neprůhlednou fólii, abyste se zcela izolovali od vnějšího světa nebo skryli stůl uprostřed otevřeného prostoru. Můžete si také vybrat vzorovanou lepící fólii, která bude sloužit jako ochrana soukromí. Nebo se můžete rozhodnout pro reflexní fólii, která vám umožní vidět, aniž byste byli viděni vytvořením zrcadlového efektu zvenčí.

Kancelářské okenní fólie postaví vaši společnost do centra pozornosti

Chcete dát svým obchodním prostorám více života a barev? Můžete použít fólie pro tisk. Slogany, loga, reklamní fotografie atd. Své samolepící fólie můžete použít k zobrazení jakéhokoli grafického znázornění, které se vám líbí a přeměnit vaše okna na marketingový a designový prvek. Chcete-li najít ideální fólii na okna do kanceláře, navštivte stránku keetecfol.cz a vyberte si z široké škály typů.

Chraňte okna vaší společnosti
Jak se vyhnout zamlžování oken v obchodech pomocí antikondenzační fólie?

Přečtěte si: