Tónování oken auta s fóliemi

Tónovací fólie se aplikuje na skla vašeho auta a je s tmavším nebo světlejším odstínem. Důvodů, proč se rozhodnout pro tónování autoskel, může být několik, ať už jde o technické nebo estetické důvody.

Tónování oken auta ke snížení tepla

Není nic nepříjemnějšího než cestovat autem s vysokou teplotou v interiéru. Pokud si plánujete koupit nové auto, výběrem této možnosti si jej můžete koupit přímo s tónovanými skly. Třeba si však uvědomit, že originální tónované okno nebude mít takové vlastnosti jako okno tónované lepicí fólií. Kromě toho je tato možnost při koupi vozidla dražší než instalace tónovací fólie na okna auta. Naše řada Beluga je speciálně navržena s nano-keramickou technologií, která má obrovskou kapacitu absorpce tepla. Zjistěte více o tomto sortimentu v našem článku o tónované fólii Beluga. https://www.youtube.com/watch?v=byOZJNGQ8JI

Tónování oken auta proti oslnění

Oslunění v autě může být nejen nepříjemné, ale také nebezpečné, protože vám brání správně vidět na cestu. Výběrem tónovací folie na okna auta budete mít všechny problémy s oslněním za sebou a můžete si sednout za volant, aniž by vás to obtěžovalo.

Tónování oken auta pro větší soukromí

Pro některé lidi je soukromí důležitou otázkou. Zejména máte-li například dlouhé hodiny na cestách s dětmi vzadu v autě. Čím tmavší bude tónovaná fólie pro vaše auto, tím více soukromí budete mít vy i vaši cestující a tím více budete chráněni před zvědavými pohledy. Vaše cennosti uložené ve vašem autě budou také v bezpečí před případnými pokusy o krádež auta.

Spojte soukromí a pohodlí ve své kanceláři s matnou fólií
Zastavte vandalismus pomocí antigraffiti fólie

Přečtěte si: