Zastavte vandalismus pomocí antigraffiti fólie

Antigraffiti okenní fólie je průhledná bezpečnostní fólie, která účinně ochrání vaše výklady před tagováním a graffiti. Jednoduchá instalace a údržba, antigraffiti okenní fólie má povrch odolný vůči poškrábání, který minimalizuje nebo eliminuje poškození způsobené poškrábáním, barvou/sprejem, chemickými útoky a opotřebováním.

Proč instalovat antigraffiti okenní fólii?

Vandalismus, zejména graffiti, je opakujícím se problémem výkladů obchodů a firem. Potenciální náklady na malování graffiti se mohou rychle zvýšit, pokud se zavolá úklidová firma nebo se dokonce vymění celé okno. Graffiti a poškrábaná okna vytvářejí nevzhledný vzhled, který dodává vaší firmě špatnou image a může odehnat potenciální zákazníky. Poškozenou fólii lze rychle odstranit a vyměnit. Pokud jste obětí tohoto typu vandalismu, je mnohem rychlejší a levnější nalepit novou folii než vyměnit sklo. Anti-Graffiti fólie stojí zlomek ceny nového skla a nabízí také UV ochranu, navíc fólie udrží sklo na místě v případě nárazu, výbuchu nebo požáru.

O řadě Anti-graffiti okenních fólií

Instalace anti-graffiti okenní fólie je jednoduchá. Čirý film se aplikuje na povrch skla a působí jako jednorázová vrstva, kterou lze podle potřeby odstranit a nahradit. Je navržen tak, aby zachoval integritu vaší budovy proti úmyslnému poškrábání, tagování i běžnému opotřebení. Rychlá instalace a výměna bude mít velmi malý vliv na každodenní provoz vaší firmy. Průhledná anti-graffiti okenní fólie CLEAR 4 XC G chrání před graffiti, tagováním a poskytuje ochranu před jiným vandalismem, jako je poškrábání a poleptání kyselinou. Je také hodnocena jako bezpečná, protože zabraňuje roztříštění úlomků skla v případě nárazu. Díky UV vrstvě ochrání před UV zářením, které způsobuje vyblednutí. Fólie Protec 4 C a Protec 6 C chrání před graffiti, tagováním, poškrábáním či poleptáním kyselinou. Mají také bezpečnostní hodnocení, protože zabraňují roztříštění skla v případě výbuchu, nárazu nebo požáru. Fólie Protec 4 C je v souladu s NF F 31-112 G1 a EN45545-1 úroveň HL3.

Tónování oken auta s fóliemi
Barevná fólie na vaše okna

Přečtěte si: