Bezpečnost vašeho obchodu a vašich oken ve 3 klíčových otázkách

Výklady a obchody jsou často terčem vandalismu. Výsledek: rozbitá okna, všude rozbité sklo a nákladné opravy. Věděli jste však, že před rozbitím okna, nárazy a prasklinami lze ochránit Váš obchod pomocí lepicí okenní fólie? Zde jsou 3 otázky, které byste si měli položit, abyste našli nejlepší způsob, jak udržet svůj obchod v bezpečí.

Proč je důležité chránit si výlohy?

Je to noční můra každého majitele obchodu. Rozbitý výklad, rozbité okno… Vaše okno slouží jako výkladní skříň vašeho podnikání a proto je neustále vystaveno rizikům, která z toho vyplývají. Pokusy o vloupání, vandalismus, nehody… Aby se podniky chránily před těmito incidenty instalují se alarmy a vyztužují okna. Věděli jste však, že existuje snadný a levný způsob, jak zvýšit bezpečnost vašeho obchodu? Solar Screen nabízí širokou škálu bezpečnostních fólií, které ochrání vaše okno a pomohou absorbovat otřesy a nárazy.

Jak zajistit svůj obchod?

Abyste zabezpečili svůj obchod před riziky vloupání a vykradení je důležité začít ochranou oken. Jedná se o nejzranitelnější místa v případě napadení nebo pokusu o vloupání. Přestože jsou alarmy jedním z nejběžnějších bezpečnostních zařízení, slouží pouze jako odstrašující prostředek a po útoku už nejsou účinné. Bezpečnostní fólie nabízí extra bezpečnost vaší prodejny. Zabraňují vloupání, zabraňují rozbití skla, chrání lidi v prodejně a tlumí nárazy. V případě povrchového poškození nebo škrábanců lze snadno vyměnit, aniž byste museli demontovat celou tabuli. Je to mnohem méně nákladné než výměna skla a je to spolehlivý a nákladově efektivní způsob zajištění bezpečnosti vašeho podnikání.

Jak funguje lepící bezpečnostní fólie?

Ptáte se, jak nanést fólii proti rozbití na vaše okna? Je to velmi jednoduchý proces, který nevyžaduje žádné speciální dovednosti. Fólie je 100% přilnavá a její aplikace trvá jen několik minut. Je vyrobena ze silné vrstvy polyesteru a nanáší se na vnitřní nebo vnější tabule, aby se posílila jejich odolnost. Když okno dostane náraz, je absorbován ochrannou fólií a poškození je minimalizováno, což zabraňuje vniknutí. Žádné rozsypané úlomky nebo zcela rozbitá skla. Zabraňuje také škrábancům. Fólie proti rozbití mohou být také ochranou před sluncem a mohou být jednoduše vyměněny v případě znečištění nebo graffiti. Chcete-li svému obchodu poskytnout účinnou bezpečnost navštivte stránku keetecfol.cz a najděte tu správnou fólii na okna proti vloupání.

Zapomeňte na odstraňování grafitů pomocí čistící techniky

Přečtěte si: