Barevná fólie na vaše okna

Barevné okenní fólie mohou učinit váš domov nebo obchodní prostory příjemnějšími, přidat prvek soukromí nebo dodat místnosti nádech osobnosti a sofistikovanosti v závislosti na barvách, které si vyberete. Výhodou barevných okenních fólií je, že se snadno instalují, jsou v různých barvách a mohou být instalovány v interiéru nebo exteriéru. Zde je několik důvodů, proč mohou být barevné okenní fólie pro vás a váš domov to pravé!

Výhody barevné okenní fólie

Jednou z výhod výběru tohoto typu okenních fólií je, že svému domovu nebo kanceláři můžete dodat stylový vzhled, aniž byste museli okna malovat nebo tónovat. Na rozdíl od lakovaného skla se barevné lepící fólie neštěpí, nevyblednou, nepraskají ani se neodlupují. V případě potřeby lze snadno odstranit a při vyjímání nepoškodí sklo. Také pokud bydlíte v bytovém komplexu, kde není povoleno malovat exteriéry nebo bydlíte v pronajatém prostoru a nechcete měnit stěny permanentními nátěry, pak jsou tyto fólie jako stvořené pro vás.

Barevné fólie, které vás ochrání i před sluncem

Okenní fólie obsahuje tenkou vrstvu tónovaného plastu, která chrání před nežádoucím UV zářením a teplem. Správná fólie dokonce zlepší energetickou účinnost vašeho domova, což je navíc bonus. Dalším bonusem je, že může opravdu vyšperkovat každou místnost tím, že vám poskytne zcela novou paletu barev! Pokud jste někdy přemýšleli, jak by vypadala barevná okenní fólie u vás doma, máme pro vás několik užitečných tipů. Tady je návod, jak začít s barevnou solární fólií na okna a ujistit se, že je pro vás to pravé.

Co je třeba zvážit před instalací okenní fólie

Jaké jsou vaše cíle? Jedním z vašich hlavních úvah bude, jaký vzhled si vyberete. Chcete tradiční okenní fólii, která poskytuje soukromí a snižuje oslnění, nebo chcete něco neobvyklejšího, například zrcadlový odstín nebo fialovou, která ladí s dekorem vašeho pokoje? Pokud vám jde o soukromí, zvažte interiérové okenní fólie navržené tak, aby zajišťovaly soukromí před zvědavými pohledy kolemjdoucích. Dalším faktorem je způsob instalace: venkovní nebo interiérová instalace.

Zastavte vandalismus pomocí antigraffiti fólie
Lepší komfort s antireflexní fólií

Přečtěte si: