Lepší komfort s antireflexní fólií

Antireflexní fólie mohou být užitečné v místnostech, kde je příliš mnoho přímého slunečního záření, aby se předešlo nepříjemnostem, jako je únava očí a teplo. Tyto lepící fólie jsou velmi užitečné pro „filtrování“ slunečních paprsků, ale mají i mnoho jiných využití, o kterých jste si možná předtím ani nevěděli.

Proč byste chtěli „filtrovat“ světlo?

Denní světlo nepřináší do místností jen jas, přináší i drobné nepříjemnosti, které lze úspěšně zmírnit.

Odrazy.

Místnost s příliš velkými odrazy se může rychle stát nesnesitelnou, odrazy se vám objeví na bílém a kovovém nábytku. Po několika hodinách to může vést k bolestem hlavy, očí a dokonce i ke zmenšení zorného pole.

Ultrafialové světlo.

Dřevěný nábytek a parkety jsou velmi citlivé na UV záření. Nábytek vystavený slunci vybledne mnohem rychleji než nábytek, který není vystaven UV záření. Je proto důležité vybrat si správné místo nebo ochranu již od začátku. Naše lepící fólie z více vrstev umožňují průchod 70% světla a zároveň absorbují 99,5% UV záření. Kromě toho je důležité poznamenat, že všechny knihy a/nebo dokumenty, které jsou citlivé na zežloutnutí v důsledku UV záření, mohou být chráněny stejným způsobem.

Teplo.

Lepicí fólie mohou také výrazně snížit tepelné ztráty, zejména fólie SOLAR 80 C a SOLAR 50 C. Zabránění tepelným ztrátám znamená, že ušetříte peníze za energii, což je velmi důležité pro životní prostředí. Dosažené úspory vám navíc umožní snížit účty za energii, díky čemuž se vám velmi rychle vrátí.

A co estetická stránka?

Solární lepící fólie nejsou jen velké, obyčejné folie, které jen zabraňují průchodu světla. Můžeme je použít i k tomu, aby naše okna dostala vlastní styl a atmosféru.

Barevné fólie.

Náš sortiment barevných interiérových samolepících solárních fólií dokáže splnit potřebu modernosti a vnese do vašich oken dynamický vzhled. Pro optimální přizpůsobení je k dispozici mnoho barev, jako je měděná, modrá, kobaltová, zlatá, zelená a bronzová. Naše barevné okenní fólie navíc nabízejí vynikající ochranu před sluncem a jsou ideální, pokud musí vaše okna splňovat estetické normy.

Zrcadlový efekt.

Aplikace fólie se zrcadlovým efektem je dobrý způsob, jak vyčnívat z davu, získat rozpoznatelný klasický design, který se v průběhu let snadno udržuje. Kromě toho zabraňuje vidění zvenčí budovy a chrání před oslněním.

Neutralita.

Pro ty, kteří se chtějí chránit před horkem a oslněním a zároveň mít ten neutrální „neviditelný“ vzhled, doporučujeme naši lepící fólii NATURAL 80 XC nebo CLARITY 245 XC, která splní všechna vaše očekávání. https://www.youtube.com/watch?v=vsCn5nJFugo. Jak jsme viděli v článku, výhody antireflexních a solárních fólií jsou významné v mnoha ohledech, ať už jde o komfort, hospodárnost, ekologii nebo i prevenci. Všechny fólie, které jsme zmínili, naleznete v našem sortimentu. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat, ať už jste soukromá osoba, profesionál nebo instalatér fólii, rádi s vámi prodiskutujeme.

Barevná fólie na vaše okna
Bezpečnostní okenní fólie proti vniknutí

Přečtěte si: