Bezpečnostní okenní fólie proti vniknutí

Okna ve vaší domácnosti jsou neustále vystavena riziku náhodného poškození a vloupán, a pokud sklo není tvrzené nebo vrstvené, šance, že se rozbije a stane se bezprostředním nebezpečím, je mnohem větší. Aplikace bezpečnostní okenní fólie zpevní vaše okna v případě nárazu, aby se zabránilo rozbití skla. Tímto způsobem, kdyby se vaše okno rozbilo, zůstalo by stále v jednom kuse.

Efektivní řešení: bezpečnostní okenní fólie

Okna domu jsou oblíbeným místem vstupu pro zloděje. Aby byl váš majetek v bezpečí, je třeba zlepšit pevnost vašich oken. Chcete-li zabránit vloupání, bezpečnostní fólie na okna jsou levným řešením, aniž by nutně změnily vzhled vašich oken. Tyto bezpečnostní okenní fólie, které se aplikují na vaše stávající okna, jsou navrženy tak, aby byly odolné proti rozbití a posílily sklo, aby se zabránilo vloupání. Mnohem ztěžují vloupání přes okno a zpomalují zloděje, kteří se často vzdají. Po aplikaci bezpečnostní okenní fólie funguje tak, že na sklo umístí dodatečnou bariéru. Pomáhá chránit před náhodným rozbitím. Pokud se sklo přece jen rozbije, bezpečnostní fólie zajistí, že se tak stane bezpečně: rozbité kusy udrží na místě a nenechá je vypadnout z rámu v tisících kusů, jejichž nebezpečí je zřejmé. https://www.youtube.com/watch?v=hHVI_aJeyDU

Nejen bezpečnost!

Tyto bezpečnostní fólie mají také další výhody pro bezpečnost vás a vaší rodiny, jako je ochrana proti UV záření a oslnění, snížení tepla a dokonce i soukromí. Když si na okna nalepíte lepící fólii, v konečném důsledku si kromě zvýšené bezpečnosti užijete i další výhody.

Bezpečnostní fólie Solar Screen

Solar Screen nabízí širokou škálu vysoce výkonných bezpečnostních okenních fólií, z nichž každá nabízí jinou úroveň výkonu a odlišný vzhled. Každá fólie se liší tloušťkou a povrchovou úpravou. Vzhledově nejoblíbenější volbou je čirá bezpečnostní fólie. Je to výhodné, protože chrání vaše okna, aniž by změnil vzhled skla nebo omezil výhled z obou stran.

Lepší komfort s antireflexní fólií
Okna na míru s lepicí fólií

Přečtěte si: