Okna na míru s lepicí fólií

Potisk lepicí fólie se stal mimořádně populárním jako dekorativní řešení pro firmy i jednotlivce. Personalizované vzory, loga, zprávy… Přizpůsobení vašich oken je dětská hra! Oživte všechny designy, o kterých můžete snít, pomocí samolepících fólií pro tisk. Od soukromí až po dekoraci a zakázkové návrhy oken, tištěné okenní fólie mají sílu přeměnit jakýkoli prostor. Od obytných až po komerční aplikace můžeme vylepšit sklo kolem vás.

Potisknutelná lepící fólie pro profesionály.

Vlastníte obchod, klenotnictví, pekárnu nebo restauraci? Fólie pro tisk se stává skutečnou podporou médií. Díky nálepce na okno budete moci předat vzkaz a především upoutat pohledy kolemjdoucích. Odlišit se od konkurence je stále obtížnější. Udělejte krok směrem k moderním řešením a využijte výhod řešení komerční značky pro vaše podnikání. Využijte zasklení, které máte k dispozici. Ať už jde o vyjádření tématu nebo jednoduše o prezentaci vašeho loga, zasklení se stává užitečným.Tak jako v kancelářích, i tento typ lepicí fólie vám umožní přinést soukromí například na skleněnou příčku nebo jednoduše ozdobit prostory image vaší firmy.

Potisknutelná lepící fólie pro soukromé osoby

Podléháte soukromí? Hledáte řešení, jak zabránit, aby vás lidé zvenčí viděli skrze vaše okna? Nebo jednoduše chcete dát svému domovu jiný a originální vzhled? V těchto případech první řešení, která přicházejí na mysl, jsou žaluzie nebo závěsy. Jejich nevýhodou je však odříznutí přirozeného světla nebo ne vždy ladí s naším interiérovým designem. Fólie pro tisk je nakonec ideálním řešením, neboť v závislosti na fólii, kterou si vyberete, vám poskytne soukromí, které potřebujete, a zároveň bude personalizována. Chcete-li specifický design pro okna vaší kanceláře nebo oblíbenou postavu vašich dětí pro okna jejich pokoje: to je možné pomocí fólií pro tisk.

Bezpečnostní okenní fólie proti vniknutí
Bojíte se, že vaše auto bude zničeno vandaly? Objevte fólii proti vloupání!

Přečtěte si: