Design okenního skla pro kanceláře

Chcete ozdobit okna Vaší firmy? Chcete přidat barvu a design do designu interiéru vaší společnosti? Nebo přinést více soukromí do vašich obchodních prostor? Design okenního skla vám umožňuje prozkoumat tisíc a jeden způsob, jak zlepšit vaši společnost zevnitř i zvenčí. Tady jsou naše nejlepší tipy, které vám pomohou najít perfektní okenní fólii.

Vneste do svých prostor barvu pomocí pestré dekorativní fólie

Věděli jste, že existuje několik druhů lepících okenních fólií? Všechny mají své vlastní charakteristiky a styl. V kanceláři může okenní fólie dodat svěží a veselý nádech bez nutnosti rozsáhlých renovačních prací. Vyzdobte své prostory, aniž byste se dotkli stěn nebo dokonce nábytku v kanceláři. Solar Screen nabízí okenní fólie ve výrazných barvách, které do vašeho interiéru vnesou originalitu. Pohrajte si s tvary a barvami a vytvořte jedinečný vzhled na oknech a skleněných površích vaší společnosti. Osvěžte si vzhled barevnou kompozicí nebo se rozhodněte pro monochromatické okno, které dodá vašemu firemnímu zařízení více charakteru. Vy jste umělec!

Vyberte si design vašeho kancelářského okna podle vašich potřeb

Design okenního skla umožňuje spojit užitečné s příjemným. Před kolemjdoucími nebo otravným divákem se můžete chránit například aplikací dekorativní fólie na okna. To má dvojí efekt: zkrášluje místnost a chrání ji před zvědavými pohledy. Solar Screen nabízí řadu stylů, které oživí váš firemní interiér: fólie na okna s pixelovým efektem, elektrostatická folie s krásnými liniemi pro vizuální rozšíření malého prostoru, nálepky na okna s abstraktními tvary, květinové potisky nebo naprosto neprůhledná fólie. Samolepící fólie na okna v kanceláři dávají vaší fantazii mnoho svobody projevit se. Máte rádi inovace a odvážné nápady? S kancelářským zasklením si můžete přizpůsobit okna podle svých představ. Chcete se odlišit od nudných, stejných pracovních prostor? Zvažte se použít potisknutelnou okenní fólii. Nechte si vytisknout fotografii, logo, slogan nebo jakýkoli jiný motiv dle vlastního výběru na kvalitní polyesterovou fólii a vytvořte si design na míru. Solar Screen nabízí možnost personalizace vaší okenní fólie pomocí vysoce přesného tisku. Díky mikroperforovanému tisku propouští vaše kancelářská okenní fólie světlo a zároveň zdobí vaše okna a skleněné tabule. Jaký skvělý způsob, jak spojit zákazníky a zaměstnance pod jednotícími barvami vaší značky! Chcete-li objevit celou řadu našich firemních okenních dekorací, navštivte Solar Screen. Množství možností a vzorů vám umožní vybrat si perfektní dekoraci oken pro vaši kancelář.

Potřebujete zajistit zrcadla na veřejných místech? Rozhodněte se pro fólii na ochranu zrcadla
Bezpečnostní okenní fólie pro budovy

Přečtěte si: