Šetřete energii pomocí tepelně izolační fólie

Horké počasí má velký vliv na náš každodenní život, zvláště v létě, sluneční záření pronikající přes vaše okna zvyšuje teplotu ve vaší domácnosti.

Tepelně izolační okenní fólie pro snížení teploty

Teplota v interiéru nutí váš klimatizační systém běžet několik minut, čímž se zvyšují náklady na energii. Instalace izolační fólie na okna je nákladově efektivní způsob, jak snížit energii potřebnou pro chlazení vašeho domova a tím i vaše náklady na energii.

Snižte svůj účet za energii pomocí izolační okenní fólie

V závislosti od zvoleného produktu môže byť okenná fólia aplikovaná buď na vnútornú alebo vonkajšiu stranu vašich okien. Sortiment protislnečných fólií Solar Screen je komplexný a veľmi rôznorodý z hľadiska výberu. Okrem iného môže spĺňať veľmi odlišné potreby: vonkajšia alebo vnútorná fólia, zrkadlová fólia, farebná fólia, tepelno-izolačná fólia … Pridanie solárnej ochrany na vaše okná znižuje vaše náklady na energiu a umožňuje klimatizačným systémom pracovať efektívnejšie. Na jednej strane to zníži váš účet za energiu a na druhej strane zníži opotrebovanie vášho klimatizačného systému. Majte tiež na pamäti, že čím menej sa vaša klimatizácia používa, tým vám vzniknú menšie náklady na údržbu (či už vo vašej domácnosti alebo v komerčnom zariadení). Inštalácia tepelno-izolačnej okennej fólie môže znížiť vaše náklady na klimatizáciu až o 30 %. Okenné fólie Solar 50 C a Solar 80 C dokážu blokovať až 99,9 % UV žiarenia a odvádzať až 80 % slnečného tepla. Tieto čísla sa samozrejme líšia v závislosti od typu fólie, ktorú chcete nainštalovať.

Další výhody tepelně izolační fólie

Nyní víte, že instalace solární fólie na okna vám pomůže snížit náklady na energii. Ale to není všechno! Odrazem UV záření, fólie také snižuje oslnění a změnu barvy vašeho nábytku a cenností. Můžete si také zvolit množství světla, které chcete propouštět přes okna v závislosti na odstínu fólie. Pro každého je něco: od naprosto průhledných fólií až po více tónované fólie. Takže nemusíte nutně měnit vzhled svých oken! Co se týče funkčnosti fólií, můžeme jít ještě o krok dále, protože některé mohou mít funkci 2 v 1, například kombinující ochranu před sluncem a soukromí nebo ochranu před sluncem a zabezpečení. Máte-li jakékoliv dotazy týkající se solárních fólií nebo pokud potřebujete poradit, jaký typ fólie byste si měli vybrat, neváhejte nás kontaktovat! Náš tým vám co nejdříve odpoví, aby vám pomohl.

Chraňte vysoce rizikové povrchy antibakteriální fólií
Zrcadlová lepící fólie pro maximální soukromí

Přečtěte si: