Chraňte se před elektromagnetickými vlnami pomocí lepicí fólie

Stále více společností a jednotlivců se obrací na anti-vlnovou fólii, aby se chránily před elektromagnetickými vlnami v našem prostředí. Díky širokému využívání 4G a nových zdrojů přenosu dat tento typ lepicí fólie omezuje poruchy a filtruje přechod vln.

Protivlnová fólie pro domácnosti a kanceláře

Protivlnová ochrana je nezbytná v geografických oblastech vystavených vysokofrekvenčním elektromagnetickým vlnám. Přemýšlejte o použití tohoto typu fólie ve vašich prostorách umístěných v blízkosti reléových mobilních antén, telefonů, DECT, rozhlasových a televizních antén atd. Naše anti-vlnová fólie je vyrobena z oxidů kovů, které působí jako clona pro tyto škodlivé vlny a je určena pro vnitřní použití. Aktivní složky ztrácejí svoji účinnost v kontaktu s vnějším nepříznivým počasím. Všechny protivlnné okenní fólie se používají hlavně na povrchy směřující ven. Dá se však použít i v interiéru, například na kancelářské příčky. To je vhodné například pro přidání dodatečného stínění do prostoru chráněného vodivými tkaninami a uhlíkovými barvami. Kromě toho je anti-vlnová fólie vhodná i pro velké skleněné plochy. V tomto případě by měly být fólie přilepeny od okraje k okraji. Kromě ochrany a pohodlí lidí citlivých na záření může dobrá vlnová ochrana sloužit také jako bariéra pro pokusy o průmyslovou špionáž.

Solární clona, synonymum kvality

Naše dlouholeté zkušenosti jsme využili při výběru a instalaci té správné anti-vlnové folie, která splňuje vaše požadavky. Tak jako všechny naše produkty i přilnavá anti-vlnová fólie splňuje kvalitativní normy, které platí pro tuto kategorii fólií. Navíc, rozměry a provedení jsou téměř na míru. Po 35 letech zkušeností v tomto odvětví si dobře uvědomujeme, že každý projekt je jiný. Upozorňujeme, že protivlnná fólie má na rozdíl od běžných okenních fólií speciální požadavky. Věnujte prosím čas pozornému přečtení pokynů pro optimální instalaci a efektivní používání. V případě pochybností jsou vám naši technici k dispozici, aby vám pomohli. Elektromagnetické a rádiové vlny: nebezpečí je skutečné V dnešní době již není instalace protivlnné folie rozmarem. Nebezpečí jsou skutečná a v závislosti na vzdálenosti mezi chráněným místem a zdrojem vln jsou možné různé příznaky:

  • Únava
  • Podrážděnost
  • Bolesti hlavy
  • Nevolnost
  • Ztráta chuti k jídlu
  • Narušený spánek
  • Depresivní sklon
  • Výrazné poruchy
  • atd.

U tohoto typu fólie jsou vlny zeslabeny až o 97 % nebo více. Nejde jen o ochranu lidí, ale také citlivých zařízení, která každodenně používáme, jako jsou počítače.

A pro vizuální komfort je anti-vlnová fólie dokonale průhledná. Nezmění viditelnost přes skleněný povrch.

Kontaktujte nás a získejte více informací o této inovativní fólii.

Instalace okenních fólií
Chraňte okna vaší společnosti

Přečtěte si: