Instalace okenních fólií

Okenní fólie vám mohou pomoci vyřešit různé problémy nebo splnit různé potřeby: problémy s teplem nebo oslněním, problémy s vyblednutím, potřeba soukromí, potřeba větší bezpečnosti… Ze všech těchto důvodů může být instalace okenní fólie jen prospěšná!

Instalace protisluneční fólie proti teplu

Dodejte svému domovu nebo kanceláři pohodlí snížením teploty pomocí okenní fólie. Protisluneční fólie je navržena tak, aby snížila sluneční teplo, ale co je důležitější, aby snížila vaše účty za energii.

Instalace protisluneční fólie na okna vám opravdu umožní výrazně snížit spotřebu klimatizace. Jako bonus navíc některé solární fólie fungují jako tepelná izolace a také pomáhají udržovat teplo v zimě.

Instalace ochranné fólie proti oslnění

Pracovat v kanceláři, kde vám slunce a odlesky brání vidět na obrazovku, opravdu není příjemné. V tomto případě pravděpodobně máte reflex spustit žaluzie nebo zatáhnout závěsy, pokud je máte, ale skončíte ve tmě a budete muset rozsvítit světla uprostřed dne. Instalace fólie na okna vám pomůže předejít oslnění, abyste mohli sledovat obrazovky bez rušení a zároveň si užívat přirozeného světla.

Okenní fólie pro větší soukromí

Pro domácnost nebo kancelář, kde je hustý provoz nebo dokonce na skleněných stěnách zasedací místnosti, se rozhodněte pro instalaci dekorativní fólie na okna, abyste byli chráněni před zvědavými pohledy. Matné, zrcadlové nebo vzorované fólie, máte na výběr, abyste měli více soukromí.

Instalace dekorativní fólie na okna

Dekorativní okenní fólie nabízejí různé vzory a barvy pro zdobení vašich oken, příček otevřeného prostoru nebo oken zasedací místnosti. Kromě toho, že okenní fólie dodá vašim oknům dekoraci, může poskytnout i soukromí.

Instalace okenních fólií pro větší soukromí

Nikdy nemůžeme být příliš v bezpečí! Instalace bezpečnostní fólie na okna obchodu, firmy nebo dokonce domu může zabránit poškrábání a graffiti, ale také působí jako bariéra proti rozbití v případě nárazu.

Jak probíhá montáž okenních fólií?

Pro instalaci fólie na vaše okna doporučujeme spolupracovat s profesionálním instalatérem.

Instalace dekorativní fólie:

Nebojte se nárazů na vaši karoserii s ochrannou fólií
Chraňte se před elektromagnetickými vlnami pomocí lepicí fólie

Přečtěte si: