Nebojte se nárazů na vaši karoserii s ochrannou fólií

Ochranná fólie na karoserii je automobilová lepící fólie, která se důrazně doporučuje jako prostředek na ochranu vašeho auta před škrábanci. Ochranná fólie na karoserii je užitečná investice, díky které bude vaše auto vypadat jako nové. Můžete si užívat své auto, zatímco ochranná fólie dělá svoji práci, aniž by se změnil vzhled původního laku vašeho auta. Lak vašeho auta zůstane pod fólií nedotčený. Budete si také moci vybrat, jakou povrchovou úpravu chcete. A pokud se rozhodnete auto prodat, nebudete muset kvůli poškození snižovat cenu.

Co je to ochranná fólie na karoserii auta?

Lepicí ochranná fólie na karoserii je vysoce účinná transparentní fólie pro částečné nebo úplné zakrytí motorových vozidel. Chrání lak vašeho auta před malými nárazy, štěrkem, škrábanci, hmyzem, stopami z mytí auta a zimní solí. Navíc tato lepící fólie umožňuje vašemu autu zachovat si lesk. Ochranná fólie karoserie je vysoce odolná vůči nárazům, takže kameny a úlomky vozovky nepoškodí vaši karoserii. Tato transparentní fólie na karoserii se skládá ze samoopravného a voděodpudivého nátěru. To znamená, že fólie karoserie se vrátí do svého přirozeného tvaru, když dojde k poškození karoserie vašeho vozidla, například ke snadnému poškrábání. Fólie absorbuje náraz a vrátí se do původního stavu.

Naše modely lepicí fólie pro ochranu karoserie

Fólie nabízené společností Solar Screen jsou vysoce kvalitní a mají různé aspekty podle vašich potřeb, přičemž zůstávají průhledné: neutrální, matné nebo lesklé. Naše fólie má tloušťku 180 až 210 mikronů v závislosti na zvoleném produktu. Tato větší tloušťka umožňuje lepící ochranné fólii absorbovat silnější nárazy, čímž dále chrání lak vozidla. Abyste předešli poškrábání, lze tuto fólii aplikovat na mnohé povrchy karoserie vašeho auta.

Jak namontuji ochrannou fólii na karoserii auta?

Když je fólie na karoserii profesionálně nainstalována, je karoserie chráněna před jakýmkoli prachem nebo jiných částic. Na místo, kde bude fólie umístěna, se nastříká roztok mýdlové vody. Díky své tepelně tvarovatelné vlastnosti je fólie natažena, aby se přizpůsobila tvaru povrchu, který má být chráněn. Vzduchové bubliny se odstraní a na fixaci filmu se aplikuje teplo. Bez tohoto tepla se fólie přirozeně vrátí do původního tvaru, což má za následek nadzvednutí a odlupování. Po aplikaci je ochranný film neviditelný a neovlivňuje čistotu ani hloubku původního laku vašeho vozidla. Máte kvalitní krytinu beze změny vzhledu vašeho vozidla; stačí si vybrat, jestli chcete matný nebo lesklý efekt. https://www.youtube.com/watch?v=WMU_FBDCpks

Kde lze instalovat fólii na ochranu karoserie?

Ochranné fólie karoserie Solar Screen lze aplikovat na celé vozidlo nebo na nejvíce poškozené oblasti, jako jsou například malé každodenní škrábance. Následující povrchy mohou být pokryty našimi lepicími fóliemi:

  • Nárazníky
  • Zrcadla
  • Kompletní nebo částečná kapota
  • Úplné nebo částečné blatníky
  • Světlomety
Okenní fólie jako alternativa ke klimatizaci
Instalace okenních fólií

Přečtěte si: