Maximální soukromí díky zatemňovací okenní fólii

Doma nebo v práci můžete mít někdy pocit, že jste na výstavě a proto je designová okenní fólie dobrou alternativou. Fólii vybírejte v závislosti na úrovni soukromí a množství světla, které potřebujete.

K čemu se používají zatemňovací fólie?

Částečné ochranné fólie na okna umožňují přechod většího množství světla, zatímco zatemňovací fólie zcela blokují zvědavé oči kolemjdoucích. Ať už se jedná o bílou fólii, matnou fólii nebo fólii se zrcadlovým efektem, máme pro Vás řešení. Fólie blackout je dekorativní fólie, která se aplikuje přímo na vnitřní stranu vašich oken, aby byla naprosto neprůhledná. Zatemňovací fólie zcela zabrání jakémukoli rušení a výhledu. Fólie poskytují soukromí během dne a zvyšují pohodlí vašeho domova prostřednictvím pokročilé technologie aplikované přímo na vaše sklo. Odrazem tepla, snížením oslnění a blokováním UV záření tato zatemňovací fólie také pomáhá udržovat chlad v místnostech, které jsou vystaveny slunci. Tento typ fólie se snadno instaluje a udržuje na vašich oknech. Otestujte fólie například na oknech vaší kanceláře nebo garáže, abyste skryli nepořádek.

Naše modely zatemňovacích fólií

Černá Neprůhledná, Bílá Neprůhledná

Různé typy zatemňovacích fólií

Tyto okenní fólie jsou k dispozici v černé nebo bílé barvě dle vašeho vkusu a jsou samolepící a ideální pro zatemnění místnosti. Pomocí této zatemňovací fólie můžete skrýt to, co by nemělo být na očích, zmodernizovat interiér nebo jednoduše zachovat své soukromí.

Příklady použití zatemňovací fólie

Náš sortiment zatemňovacích fólií lze instalovat na jednoduchá nebo dvojitá skla. Tuto okenní fólii lze použít kdekoli v domácnosti (pracovna, koupelna, ložnice), v práci (čekárna, kancelář, zasedačka, promítací místnost), v obchodě nebo také v hotelu. Tento produkt je proto vhodný pro profesionální i soukromé použití. Černá nebo bílá zatemňovací fólie je vyrobena z vysoce kvalitního polyesteru a velmi snadno se instaluje. Je také odolná a snadno se udržuje/čistí. Odolává běžným škrábancům, poskytuje dlouhou životnost se zárukou 10 let.

Úspora energie v kanceláři: solární fólie jako izolační řešení
Spojte soukromí a pohodlí ve své kanceláři s matnou fólií

Přečtěte si: