Jak se vyhnout zamlžování oken v obchodech pomocí antikondenzační fólie?

Máte problémy s kondenzací vody na výlohách supermarketů nebo obchodů? Tento problém lze efektivně vyřešit pomocí lepící fólie. Jaké jsou výhody instalace této lepící fólie? Jak to funguje? Všechny odpovědi naleznete níže.

Proč máte problémy s kondenzací?

Kondenzace je problémem skel chladniček v supermarketech, obchodech a skladech. Když se horký vzduch uvnitř setká se studeným sklem a vytváří se zamlžování, které je třeba minimálně každý den otřít. Kondenzace na skle způsobuje dva hlavní problémy. Za prvé, zákazníci se musí při vstupu do obchodů prodírat přes zarosené skleněné dveře, nebo chtějí vidět, co se skrývá v chladicích vitrínách. Za druhé, vytváří nepříjemný zážitek z nakupování s kapkami vody zanechanými na oblečení nebo potravinách.

Co lze udělat s kondenzací?

Kondenzace se může rychle tvořit v jakémkoli typu obchodu vzhledem k nízké teplotě uvnitř ve srovnání s venkovními teplotami. I když některá opatření mohou pomoci zabránit tvorbě kondenzátu, jako například používání elektricky vyhřívaných oken z mikrovlákna, toto řešení je však velmi nákladné na spotřebu. Aplikací antikondenzační lepící fólie speciálně určené pro výlohy a zrcadla zachováte dokonalou viditelnost mezi vnitřkem a exteriérem. Toto řešení je navíc mnohem levnější!

Antikondenzační fólie: udržitelné řešení

Vynikající řešení, jak zabránit kondenzaci na oknech supermarketů. Antikondenzační fólie, kterou nabízí značka Solar Screen je plně průhledná. Okno díky svým vlastnostem zůstane čisté a nebude pokryto kondenzovanou vodou, která by mohla na vaše zákazníky působit špatným dojmem.

Toto je rychlé řešení, jak se zbavit kondenzace na výkladu, aniž byste utráceli příliš mnoho peněz a bez nutnosti výměny starého skla za nové. Můžete použít i jiné produkty, ale výhodou lepící fólie je, že je odolná a snadno se instaluje. Kromě toho lze naši fólii proti zamlžování (CLEAR AB ANTI FOG) aplikovat na všechny typy skel. Chcete získat vzorek nebo bezplatnou cenovou nabídku? Vyplňte náš rychlý formulář a obchodní zástupce vás bude kontaktovat, aby odpověděl na všechny vaše dotazy!

Dejte své kanceláři nový vzhled pomocí okenních fólií
Okenní fólie pro ochranu před chladem: jednoduché a efektivní řešení tepelné izolace

Přečtěte si: