Okenní fólie pro ochranu před chladem: jednoduché a efektivní řešení tepelné izolace

Váš domov je malým zámkem klidu a tepla. Co však dělat, když vám skrze okna proniká chlad? Abyste to napravili, je možné zateplit okna pomocí chytré, rychlé a jednoduché techniky: tepelně izolační fólií. Je to impozantní ochrana před nízkými teplotami, ale také před UV zářením a teplem.

Jak funguje okenní fólie proti chladu?

Zdá se překvapující, že jednoduchá lepící fólie vás může ochránit před tuhými zimami? Zde je popis, jak fólie za chladného počasí funguje a jak udržuje váš domov v pohodlí. Teplo v místnosti se ztrácí přes podlahu, dveře, stěny a samozřejmě okna, která jsou největším zdrojem tepelných ztrát. Když je fólie umístěna na vnitřní stranu přitahuje teplo zpět dovnitř.

Proč používat tepelně izolační fólii na okna?

Udrží vás v teple

To je nejzřetelnější důvod. Okenní fólie udržují úroveň tepla v každé místnosti a zajišťují vám pohodlí i v nejchladnějším počasí.

Šetří peníze

Tepelně izolační okenní fólie zadržuje teplo uvnitř a tím vám umožňuje dosáhnout významných úspor energie. Je to skvělá zpráva pro vaši peněženku a pro planetu, protože omezíte spotřebu plynu nebo elektřiny a snížíte své emise CO2.

Má dvojí účinek proti chladu a teplu

Tepelněizolační fólie je výborným izolantem proti chladu, ale také vnějšímu teplu. Má dvojí účinek, který vám umožní zůstat v létě v chladu a v zimě v teple.

Snadno se instaluje

Okenní fólie pro ochranu před chladem jsou výbornou alternativou k časově náročným a drahým izolačním pracím. Pokud nemáte čas nebo rozpočet na instalaci speciálního zasklení, samolepicí fólie pro chladné počasí může ochránit váš domov před chladem během několika minut.

Dá se použít kdekoli

Chcete chránit svůj domov před chladem nebo hledáte řešení tepelné izolace pro vaši firmu, kancelář, obchod, garáž nebo jakoukoli místnost s okny?

Tepelněizolační fólii na okna lze instalovat všude. Nezmění světlost místnosti a zároveň se přizpůsobí rozměrům vašich oken a skleněných ploch. Efektivní řešení tepelné izolace pro profesionály i jednotlivce. Potřebujete zateplit okna a ušetřit peníze? Navštivte stránku keetecfol.cz a najděte ideální termoizolační fólii pro váš domov nebo firmu.

Jak se vyhnout zamlžování oken v obchodech pomocí antikondenzační fólie?
Zapomeňte na odstraňování grafitů pomocí čistící techniky

Přečtěte si: