Chraňte okna vaší společnosti

Co je na pracovišti důležitější než bezpečnost? Ochrana vašeho podniku před vloupáním nebo vandalismem znamená zajistit ty nejkřehčí oblasti vašich prostor: okna. Jaká řešení tedy existují na ochranu vašich oken a vitrín v případě vloupání a na dokonalou bezpečnost ve vašem podnikání? Tady je naše nejlepší rada.

Pro optimální bezpečnost ve vašem podnikání zvolte lepící fólii

Abyste předešli vloupání a vandalismu, je nezbytné chránit okna vaší společnosti. Pancéřová okna jsou samozřejmě ideální reakcí na jakýkoli pokus o vloupání a vniknutí. Jsou odolné vůči mnoha nárazům a zabraňují rozbití skla. Jsou však příliš drahé a k jejich instalaci je nutná odborná firma. Věděli jste však, že vyztužit okna a ochránit je před nárazy lze i bez instalace bezpečnostního skla? Lepicí fólie proti vloupání zabraňují otřesům, rozbití skla, škrábancům a nárazům. Skvělý způsob, jak se ve svém podnikání cítit bezpečně.

Výhody bezpečnostní okenní fólie

  • Je to rychlý a levný způsob, jak zajistit své podnikání a chránit prostory před rozbitím skla a vloupáním.
  • Okenní bezpečnostní fólie díky vysoké odolnosti proti nárazu zabraňuje rozbití celé tabule. Okenní tabule zůstává na svém místě, aniž by se sklo rozptýlilo všude.
  • Jelikož náraz absorbuje fólie a její speciální lepicí vazba, lidé uvnitř jsou chráněni před úlomky skla.
  • Už žádné hluboké škrábance nebo značky díky antigraffiti řadě na okna. Jediným jednoduchým úkonem se fólie vymění a vaše sklo je chráněno.

Okenní fólie proti vloupání: jak to funguje?

Chcete-li zajistit své podnikání pomocí antireflexní lepicí fólie, nic nemůže být jednodušší. Solar Screen nabízí řešení pro všechny typy skel. Ale co to vlastně je? Aplikuje se na vnější nebo vnitřní tabule stejným způsobem jako konvenční okenní fólie, Break-in folie je dokonale průhledná. Neovlivňuje jas místnosti ani vzhled skla po instalaci. Poskytuje vysokou úroveň odolnosti vůči nárazům a poškrábání. Je vyroben z vysoce optického polyesteru a je dostupný v různých provedeních, aby vyhovoval vašim potřebám.

  • Ochranné fólie proti slunci. Pro bezpečnost vašeho podnikání můžete nainstalovat lepicí fólii proti vloupání se solární ochranou, která ochrání vaše prostory před škodlivým UV zářením, teplem a osluněním.
  • Ochranné okenní fólie. Nápisy jsou pro mnohé podniky a společnosti pořádnou nepříjemností. Solar Screen nabízí řadu bezpečnostních okenních fólií, které jsou vysoce odolné vůči odolným nátěrům a inkoustu..

Chráněná okna zaručují bezpečnost podniku a lidí, kteří v něm pracují. Navštivte Solar Screen, vyberte si fólii odolnou proti vloupání a dopřejte svým zaměstnancům pohodlí a ochranu, kterou si zaslouží.

Chraňte se před elektromagnetickými vlnami pomocí lepicí fólie
Dejte své kanceláři nový vzhled pomocí okenních fólií

Přečtěte si: