Antireflexní fólie na ochranu proti oslnění

Nejlepším způsobem, jak zabránit tomu, aby se sluneční paprsky odrážely od vašich oken a neoslňovaly vás celý den, je instalace antireflexní fólie na okna. Antireflexní fólie snižuje množství sluneční energie, která prochází vašimi okny, čímž brání slunečnímu záření vniknout do vašeho domova nebo obchodního prostoru. Zde jsou některé z výhod antireflexní fólie.

Antireflexní fólie pro blokování UV záření

Sluneční světlo obsahuje UV záření, které může časem poškodit vaše oči a kůži. Abyste zabránili pronikání těchto škodlivých paprsků do vašeho domova nebo kanceláře přes okna, můžete si vybrat antireflexní lepící fólii, která blokuje UV záření a odrazy. Aplikací fólie na okna se chráníte před nežádoucím slunečním zářením. Díky tomu bude váš obytný prostor v létě chladnější, takže utratíte méně peněz na chlazení místnosti! Pro lidi, kteří pracují před obrazovkou, jsou odlesky vždy zdrojem nepohodlí a brání jim pohodlně pracovat. Často je tendence zatahovat závěsy nebo stáhnout žaluzie, ale jak příjemné je přes den pracovat ve tmě se zapnutým světlem? Instalace antireflexní folie vám pomůže snížit oslnění a zároveň umožní průnik přirozeného světla. Například naše solární fólie Chrome 285 XC snižuje oslnění až o 85 % a odvádí teplo až o 84 %.

Antireflexní fólie pro snížení pronikajícího tepla

Teplo a oslnění mohou být jedním z vašich největších problémů, zvláště pokud žijete v teplejším podnebí nebo v budově se spoustou oken. Oba tyto faktory útočí na vaše oči a někdy ztěžují práci. Jedním ze způsobů, jak se s tím vypořádat, je nainstalovat antireflexní fólii na okna. To snižuje oslnění z jakéhokoli zdroje včetně přirozeného světla, stropních světel a dokonce i počítačových obrazovek.

Zvyšte si soukromí pomocí lepicí fólie

Instalace antireflexní okenní fólie nabízí další výhody: je to také vynikající způsob, jak se chránit před zvědavými pohledy a očima kolemjdoucích. Pro více informací nás kontaktujte pro bezplatnou cenovou nabídku nebo se spojte s jedním z našich obchodních zástupců!

Chraňte se před nežádoucími pohledy pomocí okenní fólie
Řešení, jak snížit účet za topení a spotřebu energie

Přečtěte si: