Lepicí fólie pro tepelnou izolaci vašich oken

Izolace oken proti teplu snižuje vaši závislost na používání některých zařízení, jako je klimatizace. Tepelná izolace s okenní fólií zajistí příjemnou teplotu ve vaší domácnosti i během horkých dní.

Nabízíme tepelně izolační lepící fólie pro všechny typy komerčních a obytných budov.

Proč izolovat okna před teplem lepící fólií?

Pokud hledáte způsob, jak ochránit svůj dům nebo firmu před teplem bez úplné výměny stávajících oken, zateplení oken pomocí lepicí fólie je jedním z nejrychlejších, nejefektivnějších a cenově dostupných způsobů. Tento typ lepicí fólie může zlepšit výkon jakéhokoli typu obytného nebo komerčního skla za zlomek nákladů na výměnu skla. Použití lepicí fólie pro tepelnou izolaci oken je investice, která se vám může rychle vrátit snížením nákladů na klimatizaci.

Jak fungují okenní tepelněizolační lepící fólie?

Okna ve vaší obytné nebo komerční budově se mohou stát skutečným zdrojem přehřívání ve vaší domácnosti, pokud nejsou zateplená. V dnešní moderní výstavbě má mnoho budov dvojité nebo trojité zasklení, které zajišťuje tepelnou izolaci. Ale co budovy s jednoduchými okny? V takových případech se vyplatí izolovat okna proti teplu lepicí fólií. Tepelněizolační fólie přidávají k vašemu stávajícímu zasklení další vrstvu izolace. Lepicí fólie funguje tak, že blokuje energii ze slunečních paprsků. Díky eliminaci energie ze slunce může viditelné světlo stále přecházet skrz sklo, přičemž teplota v místnosti zůstává příjemná. Pomocí solárních fólií můžete blokovat až 86 % sluneční energie a více než 99 % UV záření.

Zrcadlová lepící fólie pro maximální soukromí
Chraňte své syntetické sklo polykarbonátovou lepicí fólií

Přečtěte si: