Chraňte své syntetické sklo polykarbonátovou lepicí fólií

Syntetické materiály jako polykarbonát nebo plexisklo vám umožňují plně využít všech prostor ve vaší domácnosti nebo chránit okna vašich obchodních prostor. Přístřešky na bazény, prosklená zastřešení a verandy často využívají tuto plastovou kompozici, jejíž tepelná absorpce je mnohem větší než u běžného zasklení. Než se nepohodlí stane tak velkým, že již tyto prostory nebudete používat, zvažte ochranu lepicí fólii. S polykarbonátovou fólií jednoduše snižte teplo, oslnění a chráníte tak materiál.

Objevte naši nabídku fólií pro polykarbonát

Nabízíme řadu solárních lepicích fólií vhodných pro syntetické zasklení, jako je polykarbonát nebo plexisklo. Polykarbonátová fólie je vynikající pro zimní zahrady, prosklené střechy, pergoly, přístřešky na bazény a obecně všechny střechy se syntetickým zasklením. Instalace fólie kompenzuje neefektivnost těchto materiálů vůči UV záření a teplu.

Proč vybrat polykarbonátovou fólii?

Polykarbonátová fólie poskytuje různé typy ochrany: sluneční, anti-UV, proti horku, proti poškrábání, proti vyblednutí a proti oslnění.

Ochrana před teplem

Lepicí fólie na ochranu proti slunečnímu záření pohltí 98% UV a až 89% sluneční energie. Umožňuje vám naplno si vychutnat místnosti pod syntetickým zasklením. Vaše pohodlí se tak výrazně zlepší. Kromě snížení tepla nabízí mnoho dalších výhod:

  •  Snižuje oslnění, odráží teplo, ale umožňuje světlu pronikat.
  •  Chrání materiály a dodává jim vynikající odolnost. Tato vrstva je odolná vůči běžným škrábancům.
  •  Při čištění oken se velmi snadno udržuje.

Skvělé řešení pro soukromí

Polykarbonátová fólie je také vaším spojencem při ochraně před vnějším světem. Působí jako roleta a blokuje sluneční teplo i výhled ven. Tímto způsobem si můžete vychutnat vysokou úroveň soukromí!

Jednoduchá instalace a údržba

Polykarbonátová fólie je vhodná pro zevní použití. Díky svému specifickému složení a složení lepidla nabízí i po mnoha letech výsledek bez bublin. K čištění jednoduše doporučujeme roztok mýdlové vody. Před prvním čištěním také doporučujeme počkat alespoň jeden měsíc. Vyhněte se i nanášení jiných samolepících nebo lepicích prvků na fólii.

Lepicí fólie pro tepelnou izolaci vašich oken
Chraňte se před nežádoucími pohledy pomocí okenní fólie

Přečtěte si: