PPFProtector

Transparentní samouzdravovací fólie poskytuje účinnou ochranu před drobnými nárazy (například od odlétajících kamínků), poškrábáním, dveřmi jiných vozidel, hmyzem nebo posypovou solí. Díky polyuretanové vrstvě má ​​samouzdravovací schopnosti. Fólie se při malém poškození sama regeneruje vlivem horké vody nebo tepla a tak pokaždé zajistí dokonalý vzhled vozidla. Hydrofobní vrstva odpuzuje vodu z povrchu karoserie vozidla a tím usnadňuje následné čištění od mušek a hrubých nečistot.

Nezávazná cenová nabídka pro instalaci v nejbližším montážním středisku

Solar Screen PROTECTOR MAT PPF fólie na ochranu laku, matná, hydrofobní

Kvalitní fólie pro ochranu laku, lesklá, hydrofobní, 1,52cm x 15m. Ochranná fólie se aplikuje přímo na karoserii vozidel, a tím poskytuje účinnou ochranu před slunečními paprsky, proti poškrábání od kamínků, proti hmyzu nebo před solí při posypování cest v zimě. Ochranná fólie PROTECTOR GLOSS vyniká hlavně matným vzhledem, hydrofobností a samouzdravným efektem.

Solar Screen PROTECTOR GLOSS PPF fólie na ochranu laku, lesklá, hydrofobní

Kvalitní fólie pro ochranu laku, lesklá, hydrofobní, 1,52cm x 1m. Ochranná fólie se aplikuje přímo na karoserii vozidel, a tím poskytuje účinnou ochranu před slunečními paprsky, proti poškrábání od kamínků, proti hmyzu nebo před solí při posypování cest v zimě. Ochranná fólie PROTECTOR GLOSS vyniká hlavně vysokým leskem, hydrofobností a samouzdravným efektem.

Solar Screen PROTECTOR ULTRA TOP fólie na ochranu laku se samouzdravovacím efektem

Transparentní samouzdravovací fólie poskytuje účinnou ochranu před drobnými nárazy (například od odlétajících kamínků), poškrábáním, dveřmi jiných vozidel, hmyzem nebo posypovou solí. Díky polyuretanové vrstvě má samouzdravovacie schopnosti. Fólie se při malém poškození sama regeneruje vlivem horké vody nebo tepla a tak pokaždé zajistí dokonalý vzhled vozidla. Hydrofobní vrstva odpuzuje vodu z povrchu karosérie vozidla a tím usnadňuje následné čištění od mušek a hrubých nečistot.

Technické parametry

Typ fólie PPF Fólie na ochranu laku
Farba Čiré
Balení Role
Šířka 152 cm
Použití Auto
Hmotnost 11,6 kg

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ NABÍDKA

Vyplňte formulář a my pro vás připravíme cenovou nabídku na míru přesně podle vašich požadavků.