Šetřete energii pomocí tepelně izolační fólie

Horké počasí má velký vliv na náš každodenní život, zvláště v létě, sluneční záření pronikající přes vaše okna zvyšuje teplotu ve vaší domácnosti.

Tepelně izolační okenní fólie pro snížení teploty

Teplota v interiéru nutí váš klimatizační systém běžet několik minut, čímž se zvyšují náklady na energii. Instalace izolační fólie na okna je nákladově efektivní způsob, jak snížit energii potřebnou pro chlazení vašeho domova a tím i vaše náklady na energii.

Snižte svůj účet za energii pomocí izolační okenní fólie

V závislosti na zvoleném produktu může být okenní fólie aplikována buď na vnitřní nebo vnější stranu vašich oken. Sortiment protislunečních fólií Solar Screen je komplexní a velmi různorodý z hlediska výběru. Mimo jiné může splňovat velmi odlišné potřeby: vnější nebo vnitřní fólie, zrcadlová folie, barevná folie, tepelně izolační fólie…

Přidání solární ochrany na vaše okna snižuje vaše náklady na energii a umožňuje klimatizačním systémům pracovat efektivněji. Na jedné straně to sníží váš účet za energii a na druhé straně sníží opotřebení vašeho klimatizačního systému. Mějte také na paměti, že čím méně se vaše klimatizace používá, tím vám vzniknou menší náklady na údržbu (ať už ve vaší domácnosti nebo v komerčním zařízení). Instalace tepelně izolační okenní fólie může snížit vaše náklady na klimatizaci až o 30 %.

Okenní fólie Solar 50 C a Solar 80 C dokážou blokovat až 99,9 % UV záření a odvádět až 80 % slunečního tepla. Tato čísla se samozřejmě liší v závislosti na typu fólie, kterou chcete nainstalovat.

Další výhody tepelně izolační fólie

Nyní víte, že instalace solární fólie na okna vám pomůže snížit náklady na energii. Ale to není všechno! Odrazem UV záření, fólie také snižuje oslnění a změnu barvy vašeho nábytku a cenností.

Můžete si také zvolit množství světla, které chcete propouštět přes okna v závislosti na odstínu fólie. Pro každého je něco: od naprosto průhledných fólií až po více tónované fólie. Takže nemusíte nutně měnit vzhled svých oken!

Co se týče funkčnosti fólií, můžeme jít ještě o krok dále, protože některé mohou mít funkci 2 v 1, například kombinující ochranu před sluncem a soukromí nebo ochranu před sluncem a zabezpečení.

Máte-li jakékoliv dotazy týkající se solárních fólií nebo pokud potřebujete poradit, jaký typ fólie byste si měli vybrat, neváhejte nás kontaktovat! Náš tým vám co nejdříve odpoví, aby vám pomohl.