Úspora energie v kanceláři: solární fólie jako izolační řešení

Hledáte řešení tepelné optimalizace pro vaše obchodní prostory? Sníte o snížení účtu za topení a úspoře energie ve vaší kanceláři?

Existuje řešení, které se snadno instaluje, snadno udržuje a je levné: Tepelně izolační fólie. Podrobnosti o hospodárném a efektivním izolačním systému naleznete v tomto článku.

Co spotřebovává nejvíce energie ve vaší kanceláři?

Během roku je vaše pracoviště vystaveno teplotním výkyvům. V zimě topení a v létě klimatizace.

Už vás nebaví vysoké účty za elektřinu? Chcete hospodárnější pracoviště a skutečné řešení pro snížení spotřeby energie v kanceláři? Začněte s izolací oken!

Aplikováním termoizolační fólie na vaše okna řešíte zdroj problému vysokých účtů. Právě přes vaše okna totiž v zimě vnitřní teplo uniká a v létě proniká z venku.

Řešení snížení nákladů na energii je termoizolační fólie

Termoizolační fólie má dvojitou funkci. V zimě ochrání interiér před chladem a v letních měsících sníží teplotu v místnosti, což vám umožní snížit účet za topení a spotřebu energie za klimatizaci.

To ovšem není všechno. Také zadrží 99% škodlivého UV záření. Je to efektivní způsob, jak regulovat teplotu v místnosti přirozeně, bez spotřeby plynu nebo elektřiny.

Mnoho výhod termoizolační fólie

Pro úsporu energie při práci stačí na všechna okna aplikovat izolační fólii. Ať už je instalována uvnitř nebo z venku, zaručuje příjemnější teplotu ve vašich prostorách.

Okenní fólie má ovšem kromě přirozené regulace tepla i další výhody! Zabraňuje pronikání škodlivého UV záření, čímž chrání interiér před vyblednutím a znehodnocením.

https://www.youtube.com/watch?v=ipYpFbxZMOA

Distributor fólií značky Solar Screen nabízí různé fólie na okna: zrcadlové, barevné, tónované nebo neutrální fólie. Toto je efektivní a designové řešení pro vaše okna.

Kontaktujte nás a objevte kompletní sortiment našich fólií na okna.